Reference

Na doučování angličtiny jsem začala chodit před rokem a půl. Ve škole jsem se hodin angličtiny bála, ale poté co jsem začala chodit k Lence Mácové, jsem se na hodiny dokonce i těšila. Na doučování jsem začala být sebejistější v mluvení a zjistila, že jsem potřebovala někoho, u koho jsem se mohla rozmluvit a přestat se bát gramatiky. Přiučila jsem se mnoho nových věcí a výuka mě vždy bavila. Na angličtinu jsem se začala dívat jiným směrem, ne jen jako na hodinu ve škole co si odsedím a jdu na další, ale jako na něco, co budu do života potřebovat. S angličtinou se setkávám každý den, sleduji hodně filmů a seriálu v angličtině a poslední dobou už ani nepotřebuji české titulky. Také mi hodně pomohlo procvičit si na hodinách témata na mou maturitní zkoušku, kterou jsem tak zvládla jednoduše a nebyla pro mě problémem, jak jsem si prvně myslela.

Strašně moc Lence děkuji, že se mnou ze začátku měla trpělivost. Děkuji, že mě připravila na maturitní zkoušku a také, že byla každá hodina jedinečná a zábavná a vždy se našlo něco, čemu jsem se přiučila.

S angličtinou nehodlám přestat a doufám, že i na nové škole si najdu čas, přijet k Lence na výuku. Vřele tedy doporučuji hodiny a doufám, že si také zamilujete angličtinu, tak jako já.

Anna P., červen 2015

 

I go to English lessons second year. I wanted to learn English and began at 33 years old. English lessons with Lenka are super. Every lesson is funny and new and naturally learn English. Thanks Lenka I´m closer my dreams. I recommend it because I enjoy English.

Jan Přinosil, červen 2016

 

Jako přednosti bych vyzdvihl: skupina max. po 4 osobách, místní známí lidé ve skupině a můžeme probírat aktuální témata - normálně drbat ;-), příjemné lektorky.
Jiří Hrubý, červen 2017
 

Přihlášení do kurzu angličtiny jsem velice zvažovala. Nechtěla jsem totiž zažít to, co asi před 10 lety, když jsem se nahlásila do kurzu ve Znojmě. Bylo nás tam asi 15 a údajně všichni začátečníci – haha. Někteří začátečníci mluvili po druhé hodině ve větách, gramatiku ovládali na 1 – byli to opravdu začátečníci? Člověk se tam cítil dost trapně. Každou hodinu se psaly testy, které jsme si navzájem kontrolovali a známkovali – nic moc příjemného, když opravujete sousedovi, který má bez chyby a vám se vrátí „rudé moře“. Bylo to pro mě dost stresující, cítila jsem se tam jako blbec. TADY? Tady je to super – když někdo něco neví, tak se z toho nedělá věda, hlavy se netrhají, lektorka vás neztrapňuje – fakt profi přístup. Moc mě to baví a jsem ráda, že už mám rok za sebou a určitě budu pokračovat. HOLKY DÍKY!
Jana H., červen 2017

 

Na hodiny angličtiny jsem začala chodit asi před necelými dvěma lety. Nikdy jsem se angličtinu neučila, ale začala jsem studovat vysokou školu, kde je angličtina potřeba. Hodiny u Lenky naprosto doporučuji a jsem velice spokojena. Navíc mě angličtina opravdu baví a na lekce se vždy těším. Na to, že jsem neuměla v podstatě "ani slovíčko", na sobě zaznamenávám veliký pokrok. Nynějším spolužákům, kteří se anglicky učí od prvního stupně základní školy, celkem stíhám a to je pro mě důležité. Lenka je ochotná se mnou probrat cokoliv čemu nerozumím a dokáže se mi přizpůsobit a vyhovět mi, jak potřebuju. Jsem velice ráda, že mohu navštěvovat její lekce, na kterých zažíváme plno srandy a které nám jsou velkým přínosem. Děkuji Lence za trpělivost, kterou se mnou má a za to, že k ní mohu i nadále chodit. Vřele doporučuji.

Leona Krupicová, září 2016

 

Do každé hodiny angličtiny se vždy těším, učení mě baví. Uričtě má na tom zásluhu paní učitelka, která je na nás hodná a s anglickým jazykem nás seznamuje srozumitelně. Má s námi potřebnou trpělivost. 
Zdeňka Mrkosová, červen 2017

 

Potřeba zopakovat a prohloubit znalosti angličtiny mě dovedla do kurzu Lenky Málkové. A mohu říci, že to byla výborná volba. Výuka probíhá v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, hodiny jsou zábavné a motivující. Lenka vás nadchne natolik, že se budete chtít stále zlepšovat a těšit se na další hodinu. 

Jana Švandová, červen 2016

 

Jsem  už dříve narozená a moje změna povolání vyžaduje znalost anglického jazyka. Několikrát jsem začínala s učením a  učitelky jsem měnila. Stále jsem se setkávala s problémem, protože jsem vždy odcházela z hodiny děsně vyčerpaná a  ve velkém stresu. Musím opravdu říci, že tentokrát jsem konečně našla takovou paní učitelku, která ve mně nevyvolává pocit méněcennosti a nezpůsobuje mně vysoký krevní tlak,  když odcházím z její hodiny domů. Jsem konečně uvolněná, učení mě velice baví a také mám pocit, že mně to do hlavy leze o něco lépe, protože hodina probíhá příjemně, bez stresu a v přátelské atmosféře. Chtěla bych tímto vyjádřit obdiv nad její trpělivostí a poděkovat ji za tento přátelský a lidský přístup, který se opravdu jen tak někde nenajde :-)

Magda Venutová, únor 2016

 

Dear Leni, I and my terrible English thank you, that in a short time isn´t my English so much terrible. I hope, that it will be better and better. Thank you Andrea.

Andrea Novotná, červen 2016

 

Tato forma výuky se mi moc líbí. Když nestíháme, netlačíš na nás a látku vícekrát opakujeme. Přizpůsobíš se našemu tempu. Vyhovuje mi malá skupina, nestydím se tolik mluvit. 

Eva Bulínová, červen 2016

 

Zábavné, přínosné, nejsem člověk co se rád učí jazkyky, ale vaše lekce mě moc baví.

Petr H., červen 2016

 

S doučováním jsem velmi spokojená. V hodinách si perfektně procvičím mluvení a gramatiku, která mi nejde nebo kterou ve škole nechápu. Líbí se mi, že máme založený i chat na Facebooku, kde si píšeme jen anglicky. Tím si tu naši angličtinu procvičujeme ještě víc a dává nám to určitě hodně nových zkušeností. Na doučování jsem začala chodit proto, že ve škole jsem nestíhala, gramatiku od učitele jsem většinou nepochopila a byla jsem celkově, jak se říká, ztracená. Za dva roky chození na hodiny angličtiny jsem se naučila víc jak ve škole. Když mám mluvit anglicky, věřím si víc jak dřív.

Karolína Balíková, březen 2016

 

S angličtinou u Lenky jsem začala jako úplný začátečník v celkem pokročilém věku :-). Chtěla jsem se s jazykem seznámit, vyzkoušet si číst a vyslovovat v angličtině a alespoň trošku porozumět.  Chodila jsem zprvu na individuální hodiny jednou týdně a výuka se mi velmi líbila. P:S: Mám dva mravouky :-)

Po roce Lenka přišla s návrhem, zda bych nechtěla dál pokračovat v hodinách ve skupině. Zprvu jsem váhala a přiznávám, že jsem se i rozmýšlela, jestli mám vůbec souhlasit. 

Teď chodím na výuku ve dvou a jsem velmi mile překvapena.  Počáteční ostych byl po první hodině ten tam. 

Myslím, že se navzájem inspirujeme, motivujeme a  při učení se pobavíme. Občas společně konverzujeme v angličtině na fb.  Hodiny jsou velmi dobře rozvrženy, líbí se mi výběr témat, mám ráda nahrávky, které nám Lenka posílá.  Líbí se mi stránky Jak na slovíčka.

I think we are enjoying :-)

Thank you Lenko and Magdo!!!

Jolana Lapešová, březen 2016

 

Jsem s výukou spokojená. Na to, že jsme naše skupina úplní začátečníci, kteří neznali vůbec nic, si myslím, že za těch pár lekcí toho umíme celkem dost. Děkuji.
Vladimíra Fedorková, červen 2017

 

Reference z roku 2015 a starší:

  • reference od společnosti JAROSPOL Technology s.r.o.

reference-jarospol.pdf (128010)

 

  • reference od Daniely Kolářové, začínala s angličtinou úplně od nuly
 
 
  • reference od společnosti IREL, spol. s r.o., Miroslavské Knínice

Reference_Macova_Irel.jpg (293352)

 

  • reference od Jindřicha Vaníčka napsané anglicky

Reference_Jindřich V.docx (10820)

 

  • reference od Andrey a Mirky, chodily na angličtinu společně

Reference_Andrea-Mirka.docx (15778)